Filozofia jone

Omnia Possibilia

Ne ofrojme sherbime teknologjike per nevojat tuaja te vecanta qe nuk mund te plotesohen nga aplikime standarte. Aplikime ne te gjitha platformat desktop, mobile.Te zhvilluara nga ne ose te pershtatura 'open source'. Koha humbur eshte fitim i humbur. Ne zbatojme metoda 'agile'. Zhvillimi kryhet ne faza te studiuara mire qe synojne vendosjen ne pune te projektit sa me pare dhe zbulojne rreziqet e fshehura. Ne specializohemi nePHP/MySQL Java per Android Objective C per iPhone. Ne kemi nje ekip te afte. Te fokusuar ne nevojat e klientit. Qe merr pjese aktive ne dizajn. Zgjidhjet tona synojne te perdorin software qe nuk mbartin license dhe pa kosto te pervitshme.

Ekipi yne

Arsen Shahaj
President & CEO
Aenean nonummy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mi. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.
Orges Naska
Specialist IT
SoHo.
Ne krijojme standarde, te tjeret na ndjekin.
Denisa Hasimaj
iOS Apps
Aenean nonummy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mi. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.
Dorian Musaj
Android Apps
Aenean nonummy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mi. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.
Dionis Beqiraj
Web Developer
Android Developer
Java Developer
Web development: Php, JavaScript, JQuery, MySQL;
Android: Native Android;
Java SE, EE;
Rruga e Dibres, Tirane, Shqiperi
+355 69 47 57 053
info@soho.al